Władze

Prezes Stowarzyszenia

r_maczkowskiRoman Mączkowski. ur. w 1964 roku w Lesznie. Jest jednym z założycieli stowarzyszenia „FIBER”, którego na spotkaniu  założycielskim został wybrany na Prezesa Zarządu. W 2010 roku był inicjatorem powstania rozgrywek Nowogrodzkiej Ligi Tenisa Stołowego, które także prowadzi. Ponadto jest organizatorem turniejów Tenisa Stołowego, odbywających się w Nowogrodzie Bobrzańskim. Pomysłodawca i wykonawca „Gier FIBERA”, które są atrakcją na nie jednym festynie, w których biorą udział członkowie stowarzyszenia. Współorganizator Parafialnego Festynu Rodzinnego na którym organizował konkursy sportowo-sprawnościowe „Masz Minutę” oraz „Parafiada”. Pomysłodawca zawodów latawcowych, które organizuje dla dzieci okresie jesiennym. Dla dorosłych organizuje i aktywnie uczestniczy w całorocznych zajęciach  „Nordic Walking – Po zdrowie Marsz” oraz rajdach rowerowych „Rowerem z FIBREM” W wakacyjnym okresie organizował dla wiejskich dzieci spotkania kulturalno-rozrywkowe p.n. „Wakacyjna Przygoda z Fiberem”. Obecnie jest przewodniczącym Gminnej Rady Pożytku Publicznego w Nowogrodzie Bobrzańskim.

Wiceprezes Stowarzyszenia

Lech Pawlisiak –

Skarbnik Stowarzyszenia

Anna Mączkowska –

Członkowie zarządu

Jarosław Szymczak-

Agnieszka Cybulska-

KOMISJA REWIZYJNA

Przewodniczący komisji

Stanisław Droszczak ur. w 1950 roku Drągowinie. Współzałożyciel stowarzyszenia „Fiber”, którego jest wiceprezesem. Od kilku lat aktywnie działa w rozgrywkach Nowogrodzkiej Ligi Tenisa Stołowego, których był jednym z założycieli. Jest pasjonatem tej dyscypliny. Pomysłodawca i wykonawca „Gier FIBERA”, które są atrakcją na nie jednym festynie, w których biorą udział członkowie stowarzyszenia. Podczas zawodów latawcowych odpowiedzialny za sprawy techniczne. Dobry organizator i wykonawca. w przedsięwzięciach stowarzyszenia „Fiber” zajmuje się zapleczem czyli sprawami technicznymi, na których zresztą zna się jak mało kto. W stowarzyszeniu odpowiedzialny za sponsoring i sprawy reklamowe.

członek komisji

Marek Janusz – ur. 1969 roku, najmłodszy w zarządzie. Dla niego przypadła funkcja Skarbnika Stowarzyszenia „FIBER”. Był także współzałożycielem stowarzyszenia. Pasjonat tenisa stołowego. Od kilku lat aktywnie pomaga w rozgrywkach nowogrodzkiej Ligi Tenisa Stołowego a od 2015 roku jest jednym z prowadzącym rozgrywki. Współorganizator konkursu sportowo-sprawnościowego p.n. „Masz Minutę”, które odbywają się w ramach  Parafialnego Festynu Rodzinnego w Nowogrodzie Bobrzańskim. W imprezach i przedsięwzięciach organizowanych przez stowarzyszenia „FIBER” odpowiedzialny za zaplecze i sprawy techniczne.