III Rzut A klasy w Sulechowie – 13.12.2020

W III rzucie A klasy nasżą drużynę Fibera Nowogród Bobrzański reprezentowały trzy zespoły, które wypadły przyzwoicie. Bardzo dużo pojedynków, które rozegrali nasi zawodnicy i zawodniczki na pewno przyczynią się do jeszcze lepszej gry w kolejnych pojedynkach przy tenisowych stołach.

III rzut – 42 zawodników (12 zespołów)
1. UKS Spartakus II Otyń – 134pkt
1. Drąg Arkadiusz – 38pkt
2. Drąg Wiktor – 39pkt
3. Otulak Marcin – 31pkt
4. Otulak Sebastian – 26pkt

2. Jofrakuda Świebodzin III – 123pkt

1. Gąsiorek Piotr – 40pkt III miejsce
2. Śliwa Piotr – 42pkt I miejsce
3. Konstanty Piotr – 41pkt II miejsce
4. Łuczak Rafał – –
3. ZKS VII Zielona Góra – 93pkt
1. Błaszczyk Maciej – 36pkt
2. Jasińska Barbara – –
3. Cieloszyk Antoni – –
4. Cieloszyk Jan – 13pkt
5. Haremza Jan – 27pkt
6. Karpiński Maciej – 17pkt

4. Fiber V Nowogród Bobrzański – 91pkt

1. Andrzejczyk Urszula – 21pkt
2. Mączkowska Anna – 19pkt
3. Pawłowska MELANIA!– 14pkt
4. Mączkowski Tomasz – –
5. Kotuńska Agnieszka – –
6. Mączkowski Roman – 37pkt

5. Fiber IV Nowogród Bobrzański – 86pkt

1. Merta Grzegorz – –
2. Jacek Marek – 24pkt
3. Droszczak Stanisław – 33pkt
4. Marcinkiewicz Laura – 6pkt
5. Marcinkiewicz Bartosz – 23pkt

6. Olimpia Lubsko – 84pkt

1. Chwiejczak Piotr – 35pkt
2. Rzepka Kazimierz – 19pkt
3. Grzebyk Sławomir – 8pkt
4. Czerniak Paweł – 22pkt
7. Jofrakuda Świebodzin II – 84pkt
1. Bącela Tomasz – 18pkt
2. Bącela Przemyław – 32pkt
3. Kukurowski Stanisław – 34pkt
8. Fiber VI Nowogród Bobrzański – 70pkt
1. Kopania Paweł – 30pkt
2. Kopania Patrycja – 16pkt
3. Kopania Piotr – 15pkt
4. Szmit Dorota – 9pkt
9. KS Pogoń II Wschowa – 54pkt
1. Wilkosz Marek – –
2. Słupny Kamil – 29pkt
3. Bachowski Miłosz – 25pkt
10. UKS Spartakus III Otyń – 35pkt
1. Rychter Grzegorz – 4pkt
2. Taberski Kacper – 3pkt
3. Bundziów Piotr – 28pkt
11. ZKS VIII Zielona Góra – 33pkt
1. Buganik Marcel – 11pkt
2. Luch Karolina – –
3. Sroczyńska Wiktoria – –
4. Hołyś Marcel – 10pkt

12. UKS TRÓJKA Sulechów – 15pkt
1. Skiba Błażej – 7pkt
2. Konopka Julia – –
3. Matus Martyna – 1pkt
4. Mońka Aleksandra – 2pkt
5. Furs Julia – 5pkt

Komentowanie wyłączone.