Facebookowe konkursy z FIBEREM – lista nagrodzonych

Przez cały okres obostrzeń spowodowanych przez Koronawirus, stowarzyszenie przeprowadziło 10 konkursów na Facebooku. Teraz jak obostrzenia są już niewielkie można było nagrodzić poszczególne osoby, które były najlepsze lub uśmiechnęło się do nich szczęście. Nagrody wręczyliśmy na spotkaniu integracyjnym, które odbyło się po zakończeniu rajdu rowerowego. Poniżej przedstawiamy nagrodzonych w poszczególnych konkursach.

ROZWIĄZANIA KONKURSÓW nr 1 i 2 – MAGIA SŁÓW i MAGIA CYFR

Do niedzieli można było przesyłać odpowiedzi na dwa konkursy MAGIA SŁÓW i MAGIA CYFR. Wyłonienie zwycięzcy w pierwszym konkursie długo trwało, bowiem należało zweryfikować wszystkie przysłane odpowiedzi spełniające wymogi konkursu. (poniżej podajemy wszystkie wyrazy spełniające kryterium konkursu).

Po wnikliwej weryfikacji wyłoniono najlepszych:

1 miejsce – Alicja K. – 170 pkt – Atlas ptaków + gra

2 miejsce – Ola Sz – 151 pkt –Książka Rok z Fiberem 2019 + gra

3 miejsce – Łukasz P. – 137 pkt – kubek Fibera + gra

Nagroda dodatkowa za najszybsze przysłanie odpowiedzi otrzymuje pani Ela D. – komplet gadżetów Fibera.

W konkursie MAGIA CYFR wszystkie nadesłane odpowiedzi były prawidłowe i w wyniku losowania nagrodę otrzymuje pani Kamila S. – Książka Rok z Fiberem 2019 + gadżety Fibera.

ROZWIĄZANIA KONKURSÓW nr 3 i 4

W wyniku losowania nagrodę w postaci książki ROK z FIBEREM 2019 oraz zestaw gadżetów Fibera otrzymuje pani Sylwia K., przesyłają prawidłowe rozwiązanie krzyżówki, które brzmi „NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI MOJE MIASTO NAD BOBREM”

Drugim konkurs , który zakończył się w niedzielę wieczorem to MAGIA SŁÓW, w którym to należało ułożyć nowe wyrazy z liter składających się na hasło ZOSTAŃ w DOMU (poniżej podajemy wszystkie wyrazy, które zostały zaliczone). Zwycięzcami została rodzina państwa K. (Alicja, Sebastian, Kajtek), przysyłając słowa o wartości 74 punkty. W nagrodę cała rodzina otrzyma zestaw upominków. Wszystkie nagrody są odkładane zostaną dostarczone i przekazane po zniesieniu ograniczeń. Dziękujemy za udział i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych zadaniach, które już niedługo zamieścimy na naszym profilu.

ROZWIĄZANIA KONKURSÓW nr 5 i 6.

W FIBEROWYM KONKURSIE nr 5 „MAGIA SŁÓW” z liter składających się na wyraz KWARANTANNA należało wyszukać jak najwięcej innych wyrazów, które przypomnijmy było odpowiednio punktowane. Zwyciężczynią tego konkursu została pani Aleksandra SZ-C , która uzyskała łącznie 100 pkt (poniżej podajemy pełną listę wyrazów które zostały zaliczone). W kolejnym konkursie nr 6 do ułożenia była krzyżówka składająca się tylko z imion żeńskich a następnie należało od czytać szyfr – hasło które stanowiło rozwiązanie krzyżówki. W wyniku losowania nagrodę otrzymuje pani Leokadia L. Obie panie otrzymają w nagrodę fiberowe poduszki.

ROZWIĄZANIE KONKURSU nr 7 – IDZIE WIOSNA,

Celem konkursu było podanie w kolejności alfabetycznej nazw kwiatów podanych na rysunku. Większość odpowiedzi była prawidłowa, dlatego o przyznaniu nagrody musiało zadecydować losowanie. W losowaniu szczęście uśmiechnęło się do pani Marzeny M-S a nagrodą jest album „Najpiękniejsze miejsca w Europie” oraz kubek Fibera.

ROZWIĄZANIA KONKURSÓW nr 8 i 9

W FIBEROWYM KONKURSIE nr 8 „MAGIA SŁÓW” z liter składających się na wyraz NOŚ MASECZKĘ należało wyszukać jak najwięcej innych wyrazów, które przypomnijmy było odpowiednio punktowane. Zwyciężczynią tego konkursu została ponownie pani Ola SZ-C , która uzyskała łącznie 107 pkt (poniżej podajemy pełną listę wyrazów które zostały zaliczone). W kolejnym konkursie nr 9 którego celem było podanie marki modele 20 odpowiednio ponumerowanych samochodów. Po raz nie było osoby, która prawidłowo odgadła wszystkie marki i modele samochodów. Najlepszy wynik i zarazem zwycięzcą tego konkursu został Łukasz I, który uzyskał 38 pkt na 40 możliwych. Nagrody w postaci albumów i poduszki przekażemy zwycięzcom w najbliższym możliwym czasie.

Rozwiązanie konkursu  nr 10 – FLAGI.

Najszybciej prawidłowe odpowiedzi przesłała pani Sylwia K. natomiast wylosowano również dwie osoby pośród wszystkich nadesłanych odpowiedzi a są to panie Kamila S i Agnieszka C.

Jedna odpowiedź do wpisu “Facebookowe konkursy z FIBEREM – lista nagrodzonych”

  1. FIBER napisał(a):

    GRATULACJE