25 maja 2019 r. nasze stowarzyszenie było organizatorem XXI Mistrzostw województwa lubuskiego Skrzatów i Żaków w tenisie stołowym. 2 złote, 1 srebrny i 2 brązowe medale to dorobek najmłodszych zawodników FIBERA.
Złoty medal w kategorii skrzatów, potwierdzając swoją dominację w tym sezonie, zdobył FILIP BABIAK. W tej samej kategorii 5 miejsce zajął KAJTEK KOGUT, a 7 PIOTR KOPANIA.
W kategorii skrzatek, wielką niespodziankę, zdobywając brązowy medal, sprawiła LAURA MARCINKIEWICZ. W tej samej kategorii 7 miejsce zajęła MILENA SIKORSKA, a 9 OLA MIERZWIAK.
W kategorii żaków najlepsze zawody w karierze zaliczyli OLIWIER BABIAK i MATEUSZ SIKORSKI, którzy zdobyli kolejno srebrny i brązowy medal. Na miejscach 5-6 uplasowali się RADEK CHABINIAK i JAKUB ŚLEDZIŃSKI.
Drugie złoto dla naszego klubu zdobyła para JAKUB ŚLEDZIŃSKI / OLIWIER BABIAK w grze podwójnej żaków.
Statuetki dla najmłodszych uczestników mistrzostw odebrali OLA MIERZWIAK wśród dziewcząt oraz SZYMON BABIAK wśród chłopców, a udany debiut zaliczył tylko nieco starszy KAROL BABIAK.