Nie minął tydzień a mamy kolejne medale W KOLORZE SREBRA I BRĄZU
W niedzielę 31 marca Górki Noteckie gościły najlepszych zawodników w Mistrzostwach Województwa Lubuskiego w tenisie stołowym w kategorii młodzików.
6-osobowa ekipa FIBERA w składzie Natalia Czompa, Jakub Mierzwiak, Mateusz Sikorski, Oliwier Babiak, Jakub Śledziński, Filip Babiak tym razem przywiozła 2 medale.
Srebrne medale zdobyli w grze deblowej JAKUB MIERZWIAK i MATEUSZ SIKORSKI. W grze o strefę medalową pokonali 3:2 rozstawioną z nr 1 parę ZKS Drzonków, a następnie w meczu o finał przegrywając w piątym secie 0:5 i 5:9 potrafili wygrać tą decydującą partię 12:10 z drużyną Górek Noteckich. W meczu finałowym ulegli ekipie Spartakusa Otyń.
Brązowy medal w grze deblowej zdobyła NATALIA CZOMPA w parze z Magdaleną Ważną (Spartakus Otyń).
Turniej indywidualny, pomimo dobrej gry, zakończyliśmy bez medali, ale w tej kategorii wiekowej wszyscy nasi zawodnicy mogą startować w następnym roku.