W dniu 3 listopada 2018 r. w hali sportowej w Przytocznej odbyły się eliminacje wojewódzkie Mini Olimpic Games w tenisie stołowym. W turnieju uczestniczyć mogły zawodniczki i zawodnicy ur. w 2006 r. i młodsi. Do finału centralnego kwalifikowało się po czterech najlepszych zawodniczek i zawodników z turnieju eliminacyjnego.
Fiber wystawił 7 osobową drużynę.
W turnieju dziewcząt bardzo dobre 4 miejsce wywalczyła Natalia Czompa. Dzięki temu wynikowi zapewniła sobie awans na finał ogólnopolski.
Najlepszym zawodnikiem w naszej drużynie okazał się Jakub Śledziński, który zajął 3 miejsce ulegając w meczu o 2 miejsce 2:3 zawodnikowi Bociana Słońsk. Tym wynikiem Kuba zapewnił sobie udział w finale ogólnopolskim, w którym wystartuje 64 najlepszych zawodników z Polski.
Pechowe 5 miejsce zdobył Jakub Mierzwiak, ulegając w meczu o wejście do awansującej czwórki 2:3 zawodnikowi z Górek Noteckich.
Pozostali nasi zawodnicy zajęli następujące lokaty : Oliwier Babiak – 7, Radosław Chabiniak – 8, Filip Babiak – 10 oraz Mateusz Sikorski – 13 miejsce.