Polsko-niemiecki rajd rowerowy – 10.10.2020 – relacja

Fotorelacja

10.10.2020 r.   Druga część rajdu polsko-niemieckiego przeszła do historii. Dla przypomnienia pierwszy etap rajdu miał miejsce 05 września br w Forst, gdzie grupa rowerzystów z Polski wraz z rowerzystami z Niemiec przejechała niemal 30 km. 

Czytaj dalej »

Przygody Rowerowe z Fiberem zakonczone – 4.10.2020 – relacja z rajdu

Niedzielny Rajd zgromadził na starcie prawie 30 osób w tym 10 dzieci, które też przeżywały emocje związane z rywalizacją. Była to ostatnia część ROWEROWYCH PRZYGÓD Z FIBEREM, której to uczestnicy oprócz jazdy rowerem rywalizowali w czterech konkurencjach umysłowych. Trasa rajdu też była bardzo krótka dlatego też uczestnicy mogli wziąć udział całymi rodzinami.

Czytaj dalej »

Rusza liga tenisa stołowego – 1 kolejka

Zaczęliśmy nieźle. Rozpoczęły się rozgrywki IV i V ligi tenisa stołowego. Dzisiaj pierwsza drużyna FIBERA pokonała tenisistów stołowych z Pogoni Wschowa 10:0. W V lidze w braterskiej walce drużyny FIbera II i Fibera III podzieliły się punktami remisując 9:9. Szczegóły niebawem

Eko-Piknik z Latawcem – 3.10.2020 – relacja

VII zawody latawcowe przeszły do historii. Tym razem wszystko „zagrało”.  To był piękny dzień, gdyż nie dość, że sobotni poranek przywitał nas pełnym słońcem i niemal bezchmurnym niebem, to jeszcze wypełniony był po brzegi radością i uśmiechem dzieci. Być może wspaniała pogoda, a być może długoletnia renoma Pikniku z latawcem spowodowała,

Czytaj dalej »

Medalowa Sobota Zawodniczek Fibera – Drzonków 26.09.2020

Złoty, srebrny i brązowy medal zdobyły zawodniczki FIBERA w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa lubuskiego skrzatów i żaków w tenisie stołowym.
Srebrny medal w kategorii skrzatek zdobyła OLA MIERZWIAK pechowo przegrywając finał 2:3.

Czytaj dalej »

Eko-piknik z latawcem coraz bliżej

Latawce nad Bobrem już 3 października. Zapraszamy dzieci do udziału w EKO-Pikniku oraz VII zawodach latawcowych. Tym razem tematem przewodnim jest EKOLOGIA. W szkołach dostępne są już listewki papier i sznurek, są to niezbędne akcesoria do zbudowania latawców. Kto chciałby otrzymać te akcesoria po za szkołą proszę dzwonić pod numer tel: 667 144 678. Przygotujemy i wydamy bezpłatnie. Szczegóły na plakatach. 

Czytaj dalej »

Rowerem nad Bobrem – zapowiedź rajdu

Polsko-niemiecki rajd rowerowy w Nowogrodzie Bobrzańskim odbędzie się 10 października 2020 roku. Organizatorem rajdu jest Fundacja NATURA POLSKA a partnerami Stowarzyszenie FIBER i Ośrodek Kultury.

Czytaj dalej »

Rusza amatorski tenis stołowy

Już od przyszłego poniedziałku czyli 28 września zaczynamy coroczne zajęcia gry  i nauki w tenisa stołowego dla dorosłych kobiet i mężczyzn. Ta niezwykle popularna dyscyplina sportu zrzesza tak młodych jak i starszych sympatyków pingpongowej piłeczki. Grać w można w każdym wieku, dlatego tym bardziej zachęcamy  mieszkańców miasta i gminy Nowogród Bobrzański na salę w Ośrodku Kultury.

Czytaj dalej »

IM woj. lubuskiego młodzików – Górski Noteckie – 20.09.2020

2 medale zawodników Fibera
W Górkach Noteckich  rozegrano  22 Indywidualne Mistrzostwa Województwa  Lubuskiego młodzików w tenisie stołowym.
Indywidualnie Oliwier Babiak zdobył brązowy medal, Jakub Mierzwiak 7, a Mateusz Sikorski 13 miejsce.

Czytaj dalej »

Eko-Piknik z Latawcem – zapowiedź

Rozpoczęły się już przygotowania do kolejnego Pikniku z Latawcem, który corocznie nasze stowarzyszenie organizuje na początku października. Do udziału zaprosiliśmy dzieci z gminy Nowogród bobrzański, tym razem hasłem przewodnim budowy latawców a także i samego Pikniku będzie ekologia. Piknik planujemy zorganizować 3 października 2020 roku na boisku przy ul. Fabrycznej. szczegóły niebawem.