Rowerowy AKTYWNY Senior – relacja z rajdu 13.10.2019

„Aktywnym Seniorom” wybory nie przeszkodziły wziąć udziału w kolejnym rajdzie w ramach projektu, który dla nich realizujemy.  13 października o godz. 14.00 15 osobowa ekipa zebrała się na placu przy Ośrodku Kultury  by ruszyć na Jesienne rowerowe przygody.

Czytaj dalej »

Aktywny senior ponownie na rowerach – zapowiedź

Każdą słoneczną chwilę powinno się wykorzystać na aktywny wypoczynek. My zapraszamy seniorów na Rajd rowerowy połączony z konkursami. Startujemy w niedzielę o godz. 14.00 z placu przy Ośrodku Kultury. Po rajdzie dla aktywnych seniorów odbędzie się jak zawsze spotkanie integracyjne przy kawie i słodkich wypiekach. Ogłosimy także wyniki konkursowych rywalizacji

Aktywny Senior na siłowni – 2.10.2019 r

Środowe popołudnia seniorzy spędzają na aktywnym spędzaniu czasu w swoim gronie. W środę umówili się na siłowni plenerowej. Pogada jednak na początku miesiąca nie jest łaskawa, przenikające zimni i siąpiący deszcz sprawił, ze seniorzy znaleźli alternatywę i postanowili ten czas spędzić na siłowni stacjonarnej mieszczącej się w budynku Ośrodka Kultury.

Czytaj dalej »

Latawcem do Unii Europejskiej – 6.10.2019 r.

W sobotę pokonała nas ale w niedzielę wszystko sobie „odbiliśmy”. W niedzielę 6 października odbył się odbył się piknik latawcowy na boisku Fadomu przy ul. Fabrycznej w Nowogrodzie Bobrzańskim. Lekki wiaterek, piękna słoneczna pogoda, była przeciwieństwem tego co było dzień wcześniej. Głównym punktem Pikniku jak zawsze były zawody latawcowe,

Czytaj dalej »

8 Zielonogórski Półmaraton Novita – 5.10.2019

Pięknie to wygląda jak nasza grupa biegowa bierze udział w wielu znaczących imprezach biegowych…
Tym razem promowaliśmy naszą grupę, miasto i gminę podczas
8 Zielonogórskiego Półmaratonu Novita…

Czytaj dalej »

II kolejka tenisa stołowego

W II kolejce tenisa stołowego na cztery mecze drużyn Fibera wygrał tylko Fiber II pokonując u siebie Olimpię Lubsko 10:5. Pozostałe drużyny niestety przegrały. W IV lidze Fiber uległ u siebie drużynie ŻSTS II Żagań 4:10 a w V lidze FIBER III w Nowej Soli Dziesiątce II – 1:10, a Fiber IV w Otyniu Spartakusowi 8:10. Relacje niebawem

Międzyszkolna Liga Tenisa Stołowego – Drzonków 5.10.2019

Mocnym akcentem młodzi zawodnicy Fibera rozpoczęli rozgrywki  w Drzonkowie gdzie rozegrano I Turniej Międzyszkolnej Ligi Tenisa Stołowego 2019/2020.
Na 18 stołach rywalizowali zawodnicy, reprezentujących szkoły z terenu Zielonej Góry i okolic.
W turnieju wzięła także udział 14 osobowa reprezentacja Fibera.

Czytaj dalej »

Piknik z latawcem przeniesiony na niedzielę

Ze względu na warunki atmosferyczne piknik z latawcem został przeniesiony na niedzielę (06.10.2019) na godzinę 14:30. Wszystkie atrakcje pozostają bez zmian.

Dmuchawce Latawce Wiatr – zapowiedź Pikniku z Latawcem

W sobotę od godz. 11.00 rozpocznie się PIKNIK z LATAWCEM. Dla dzieci oprócz zawodów latawcowych przewidujemy jeszcze wiele innych atrakcji. Mamy nadzieję, ze opady deszczu nam nie przeszkodzą w realizacji imprezy. Wiele nagród i upominków już czeka na dzieci biorące udział w Pikniku.

Czytaj dalej »

Polonia Hannover w Nowogrodzie Bobrzański –

W dniach 27-29.09.2019 gościła w Nowogrodzie Bobrzańskim 5 osobowa grupa tenisistów stołowych. Była to rewizyta, bowiem na początku maja 10 osobowa gościła w Hannoverze. Goście z Niemiec przybyła do Nowogrodu Bobrzańskiego w okrojonym składzie, bowiem w ostatniej chwili zrezygnowało z przyjazdu trzech zawodników.

Czytaj dalej »