Festyn w Bogaczowie 14.07.2018 r. – zapowiedź

STOWARZYSZENIE FIBER ZAPRASZA
FESTYN WIEJSKI W BOGACZOWIE
14 LIPCA 2018 ROKU
KONKURS SPORTOWO-SPRAWNOŚCIOWY POD NAZWĄ „W POSZUKIWANIU PSZCZÓŁKI”

Czytaj dalej »

Rowerem z Fiberem do Mużakowa 5-7 lipca 2018 r.

Fotorelacja z rajdu

Stowarzyszenie Fiber lubi podnosić sobie poprzeczkę! I robi to regularnie od momentu powstania. Jednym z obszaru zainteresowań tej niezwykle aktywnej grupy są rowery i wycieczki z ich udziałem. Do tej pory były to podróże głównie po gminie, jednodniowe.

Czytaj dalej »

Festyn Rodzinny w Wysokiej – 30.06.2018 r.

Na zaproszenie Sołtysa wsi członkowie stowarzyszenia FIBER udali się do wsi Wysoka aby uatrakcyjnić tej rodzinny Festyn. Relacja  niebawem.

Rowerowe Przygody z Fiberem – piłka – 24.06.2018 r.

Popularność rajdu „Rowerowy przygody z Flagą”, który odbył się na początku maja spowodowała, że chcielibyśmy kontynuować tego rodzaju rajdy.
Taka okazja nastąpiła w niedzielę 24 czerwca,

Czytaj dalej »

Rowerowe Przygody z Piłką – zapowiedź

Już w najbliższą niedzielę 24 czerwca przedmeczowe ROWEROWE PRZYGODY z PIŁKĄ. Zapraszamy wszystkich chętnych na rajd rowerowy połączony z konkursami związanymi z piłkarskim MUNDIALEM.
NIEDZIELA – godz. 14.30. Zbiórka przy OŚRODKU KULTURY.

Czytaj dalej »

Filmowa Kronika – wydanie 5/2018

Co działo się w maju w Nowogrodzie i w stowarzyszeniu dowiesz się najnowszej Filmowej Kroniki Fibera, w której m.in. relacje z Majówki Rajdów rowerowych Dnia dziecka i szkolnych turniejów dla dzieci. Zapraszamy do oglądania na kanale Youtube. https://youtu.be/psh8qv5Eh0Q

Rusza projekt AKTYWNY SENIOR

Stowarzyszenie FIBER podpisało umowę z zarządem województwa lubuskiego na realizację zadania AKTYWNY SENIOR.

Czytaj dalej »

IV Nowogrodzki Rajd Integracyjny – 16.06.2018 r.

To niezwykłe wydarzenie miało miejsce 16 czerwca 2018 roku na placu przy MGOKSiR. Dlaczego niezwykłe? A dlatego, że bardzo rzadko spotyka się tak dużą grupę fantastycznych ludzi, którzy pragną spędzić sobotnie popołudnie i wieczór na wspólnej zabawie i integracji. Bo dokładnie o to chodzi w zainicjowanym przez Ryszarda Króla Nowogrodzkim Rajdzie Integracyjnym, którego mieliśmy przyjemność współorganizować.

Czytaj dalej »

IV Mistrzostwa Sudoku – 15.06.2018 r.

W piątek 15 czerwca odbyły IV Mistrzostwa Gminy Nowogród Bobrzański w Sudoku. Tytuł obronił Maciej Fabisiak wyprzedzając Iwonę Warcholińską i Anną Mączkowską. Nagrody wręczał Burmistrz Miasta Pawęł Mierzwiak. relacja niebawem.

IV Nowogrodzki Rajd Integracyjny – zapowiedź

16 czerwca 2018 roku odbędzie się już IV Nowogrodzki Rajd Integracyjny. 11-kilometrowy rajd, wyścig handbike, a także piknik i zabawa pod chmurką.

Czytaj dalej »