Festyn z okazji Dnia Dziecka w Niwiskach – 15.06.2019 r.

W sobotnie popołudnie 15 czerwca 2019 roku w Niwiskach odbył się coroczny Festyn z okazji Dnia Dziecka jaki zorganizował Sołtys Niwisk wraz z radą sołecką. Od trzech lat i naszego stowarzyszenia nie braknie na tym festynie a to za sprawą dobrej współpracy z władzami wioski.

Czytaj dalej »

Blisko, coraz bliżej – zapowiedź Nowogrodzkiego Rajdu Integracyjnego

Już 29 czerwca po raz piąty ruszy Nowogrodzki Rajd Integracyjny. 11 kilometrowa trasa jak zawsze przebiegać drogami po byłej fabryce amunicji. Szczegóły na plakacie.

Czytaj dalej »

Podziękowania z SP nr 2 w Nowogrodzie Bobrzańskim

18 czerwca 2019 r.  prezes stowarzyszenia FIBER uczestniczył w zakończeniu roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 2. Za okazaną pomoc, współpracę i zaangażowanie w życie Szkoły nasze stowarzyszenie otrzymało PODZIĘKOWANIE,

Czytaj dalej »

Konkursy, konkursy, konkursy

Co jakiś czas stowarzyszenie Fiber ogłasza na portalu facebookowym różne konkursy. Tym razem ogłoszony 12 czerwca był następujący:

Czytaj dalej »

Rowerem z Fiberem do Białowic – 16.06.2019 r.

16 czerwca stowarzyszenie FIBER zorganizowało kolejny rajd rowerowy, który miał na celu miło spędzić czas w kolejne niedzielne popołudnie. Tym razem nietypowa bo wierszowana relacja z rajdu autorstwa Agnieszki

Czytaj dalej »

Rusza Nowogrodzka Grupa Rowerowa

Pomysłodawcą i założycielem Nowogrodzkiej Grupy Rowerowej (jeszcze bez nazwy) jest Roman Mączkowski, którego jedną z pasji jest jazda rowerem.
Przynależność do grupy jest otwarta dla wszystkich sympatyków i fanów jazdy na rowerze.

Czytaj dalej »

XIII HUNTERS GRODZISKI PÓŁMARATON SŁOWAKA – 09.06.2019r

XIII HUNTERS GRODZISKI PÓŁMARATON SŁOWAKA
09.06.2019r Grodzisk Wielkopolski

Jako że jest to jeden z najlepiej zorganizowanych biegów w Polsce zgłoszenia trwały zaledwie 44min a zapisało się ok 3200 zawodników i zawodniczek wśród których znaleźliśmy się i my…

Czytaj dalej »

Koniec udanego sezonu młodych pingpongistów Fibera

Młodzi tenisiści Fibera zakończyli sezon z bardzo dobrym wynikiem. Już teraz można śmiało powiedzieć, że w Nowogrodzie Bobrzańskim rosną kolejne talenty pingpongowej piłeczki.

Europamarathon Gorlitz-Zgorzelec – 3.06.2019 r.

W niedzielę 3 czerwca 2019 roku odbył się bieg Europamarathon Gorlitz-Zgorzelec
Oczywiście mieliśmy tam swojego reprezentanta i mimo wysokiej temperatury oraz ciężkiej 10 kilometrowej trasy Tomek na 415 zawodników i zawodniczek zajął wysokie 29 miejsce w klasyfikacji open oraz 5 miejsce w kategorii wiekowej M40 uzyskując czas 49min

Rowerowe Przygody z Unią Europejską – 9.06.2019 r.

Rowerowe Przygody z Fiberem zajechały dzisiaj do Wysokiej przez Cieszów, Krzywą i Łagodę. Ponad 30 osobowy peleton dojechał do wyznaczonego miejsca i musiał wrócić. Po drodze oczywiście w tych miejscowościach trzy drużyny: czerwona, niebieska i zielona, rywalizowały o miano najlepszej w konkursach o Unii Europejskiej.

Czytaj dalej »