Ferie z FIBEREM po raz drugi – 3.02.2020

Dzisiaj w poniedziałek drugi dzień „FIBEROWYCH ZMAGAŃ” podczas II turnusu zimowych ferii. Emocji było jak zawsze dużo. konkurencje urozmaicone, przez co większość dzieci nie mogła się z nami nudzić. W ogólnej konfrontacji był ponownie jak najbardziej zasłużony remis.

Czytaj dalej »

Spotkanie z Fundacją Natura POLSKA – 27.01.2020

Dzisiaj t.j. 27 stycznia 2020 roku w Urzędzie Miejskim w Nowogrodzie Bobrzańskim odbyło się spotkanie robocze w ramach projektu “Nowe szlaki rowerowe na pograniczu polsko-niemieckim”. W naszej strony w spotkaniu uczestniczyło czterech członków Klubu Rowerowego FIBER a ze strony Urzędu Miejskiego Burmistrz.

Czytaj dalej »

Ferie z Fiberem – I tura – 27.01.2020 r.

Pierwsza rywalizacja Fiberowych zmagań za nami. W zajęciach uczestniczyło 20 dzieci zapisanych na pierwszy turnus Zimowych Ferii w Nowogrodzie Bobrzańskim. Dwie grupy – „Czerwona” i „zielona” rywalizowały w dziesięciu  konkurencjach sprawnościowych a także czterech  muzycznych.

Czytaj dalej »

KARNAWAŁ Z FIBEREM – relacja z balu- 25.01.2020 r.

To był BAL zupełnie w nowym stylu. I jak tu nie robić takich imprez. Bardzo szybko skompletowaliśmy uczestników zabawy, którą zorganizowaliśmy 25 stycznia 2020 roku a byli to członkowie i sympatycy FIBERA. Bal miał rozpocząć się o godz. 19.00 ale jak zawsze trzeba było poczekać na „spóźnialskich”.

Czytaj dalej »

Zielonogórska A-Klasa – 4 turniej 19.01.2020

w niedzielny poranek o godz. 9.00 w Nowogrodzie bobrzańskim na hali sportowej przy SP 2 rozpoczął się IV rzut zielonogórskiej A-klasy, w którym rywalizowały dwa nasze zespoły FIBER V i FIBER VI. Ogółem do rywalizacji przystąpiło 39 zawodników i zawodniczek reprezentujących 11 zespołów.

Czytaj dalej »

WTK Kadetów – 18.01.2020

W sobotę 18 stycznia odbył się III turniej WTK Kadetów, w którym uczestniczyło 6 naszych zawodników. relacja i wyniki niebawem.

BAL KARNAWAŁOWY z FIBEREM – zapowiedź

W sobotę 25 stycznia 2020 roku  odbędzie się BAL KARNAWAŁOWY z FIBEREM. Bal jest organizowany dla członków i sympatyków naszego stowarzyszenia dlatego nie było oficjalnych zapisów. Bal rozpocznie się o godz. 19.00 a przygrywać będzie D.J. Napoleon.

WOŚP 2020 – 28 nowogrodzki finał – 12.01.2020 r.

12 stycznia 2020 roku stowarzyszenie FIBER po raz szósty zagra wraz z mieszkańcami Nowogrodu Bobrzańskiego z WOŚP. Na początku zbieraliśmy pieniążki tylko poprzez KOŁO FIBERA.
W 2016 roku dołączyliśmy do zbiórki poprzez organizacje Noworocznego Turnieju Tenisa Stołowego a w 2018 roku rozpoczęliśmy licytację okazjonalnych kubków. Jakie efekty przyniosły nasze działania ??!!!!!

Czytaj dalej »

Osobowość Roku – nominacja dla prezesa

W wielkim plebiscycie OSOBOWOŚĆ ROKU 2019, który w województwie lubuskim prowadzi „Gazeta Lubuska”, zaszczytne tytuły zostaną przyznane głosami naszych Czytelników.

Kandydatów do wyróżnienia nominuje kapituła naszej redakcji pod przewodnictwem redaktora naczelnego Szymona Kozicy. Elementem każdej nominacji będzie jej uzasadnienie, czyli wskazanie, za jakie konkretne działania lub sukcesy w 2019 roku dana osoba została wyróżniona.

Czytaj dalej »

Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego – 5.01.2020 – relacja

Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego to pierwsza impreza sportowa rozegrana w Nowogrodzie Bobrzańskim. W Turnieju, który odbył się 5 stycznia 2020 roku na hali sportowej przy SP 2 zagrało 83 zawodników i zawodniczek z całego województwa lubuskiego. Rywalizacja toczyła się w czterech kategoriach, których grało 12 kobiet i po 24 zawodników w pozostałych kategoriach.

Czytaj dalej »