Sportowy Turniej Wsi na Dożynkach – zapowiedź

W tym roku tak jak w latach ubiegłych stowarzyszenie FIBER jest organizatorem Sportowego Turnieju Wsi. Do turnieju zgłosiło się 10 zespołów  a więc połowa z możliwych. Drużyny będą rywalizować w pięciu konkurencjach Dożynkowych o znajomych nazwach : Kurnik, Zagroda, Plony, Wykopki i Studnia. Nazwy znane ale konkurencje inne niż w ubiegłych latach.                                                    

Czytaj dalej »

Co robi FIBER – podsumowanie 5 letniej działalności

Działania stowarzyszenia w latach 2014-19

Członkowie Stowarzyszenie FIBER uczestniczyli w latach 2014-2019 w ponad 460 imprezach , festynach , turniejach , meczach czy zawodach.

Ta liczba rozdzielona jest na różne dyscypliny, które w naszym stowarzyszeniu promujemy.

Czytaj dalej »

Fiber na Dożynkach w Wysokiej- zapowiedź

Jak co roku stowarzyszenia Fiber będzie przeprowadzać sportową rywalizację w Turnieju Wsi. W zawodach ma uczestniczyć 12 sołectw i będzie rywalizować w 5 konkurencjach. Jakie to będą konkurencje to jest niespodzianka ale na pewno nie będą to „nudne” konkurencje.

Czytaj dalej »

5-lecie Fibera na sportowo – 18.08.2019 r.

 

FOTOGALERIA

5 lat czyli 60 miesięcy lub 261 tygodni daje w sumie 1826 dni. Przez ten czas zrealizowaliśmy 460 różnego rodzaju aktywności co daje w sumie statystycznie co 4 dni jedno działanie. Z tego też powodu świętowania piątej rocznicy nie można było obchodzić inaczej jak na sportowo. I tak też zrobiliśmy.

Czytaj dalej »

Międzysołecki Festyn – Klępina 17.08.2019

Na pierwszym Międzysołeckim Festynie zorganizowaliśmy dla dzieci FIBEROWY TOR PRZESZKÓD. Dzieci rywalizowały parami i musiały pokonać w jak najkrótszym czasie pięć fiberowych gier ale w jednym ciągu. Emocji nie brakowało. Czas najlepszej uczestniczki (71 sekund) będzie trudny do pobicia. Ponadto nasze „małe zwierzątka”

Czytaj dalej »

3xR czyli Rodzinny Rajd Rowerowy – 15.08.2019

I Rodzinny Rajd Rowerowy zgromadził na starcie rekordową ilość 80 osób. Było wielką niewiadomą jakie będzie zainteresowanie. Najważniejsze jednak było to że zjawiły całe rodziny a o to przede wszystkim chodziło. Zabawa z dziećmi to frajda ale też wyzwanie, dlatego mamy nadzieję, że udało nam się wydobyć z dzieci trochę uśmiechu na twarzy. Nie zapomnieliśmy także o rodzicach, dla których także przygotowaliśmy konkurencje. Dużą pomoc organizacyjną otrzymaliśmy także od Mariusza, który udostępnił nam miejsce na przeprowadzenie spotkania integracyjnego. Już teraz zapowiadamy, że takie rajdy będą odbywać się częściej.

Rowerem po Gminie – III Etap – 10.08.2019 r.

– Rewelacyjny wyjazd,
– Rewelacyjny mało powiedziane,
– jeden lepszy od drugiego,
– Super drużyna,
– Było super,
To jedne z pierwszych komentarzy po sobotnim III etapie rajdu po Gminie,

Czytaj dalej »

Wakacyjna Przygoda z Fiberem w Cieszowie 9.08.2019 r.

Członkowie stowarzyszenia Fiber stawili się punktualnie o godz. 18.00 na placu zabaw w Cieszowie by przeprowadzić ostatnią z zaplanowanych Wakacyjną Przygodę z Fiberem. Dzieci w liczbie 15 zjawiły się na placu zabawa wraz z rodzicami lub opiekunami i odrazu musieli przystąpić do rywalizacji. cdn

 

5 lat z FIBEREM zaproszenie

18 sierpnia 2019 Fiber będzie świętował swoje 5 urodziny. Będzie świętował na sportowo uruchamiając swoje aktywności. Szczegóły na plakatach.

Rodzinny Rajd Rowerowy – 15.08.2019 r – zaproszenie

Już 15 sierpnia PIERWSZY RODZINNY RAJD ROWEROWY. Startujemy o godz. 15.00 na Basenach przy Domku Wędkarza. Zapraszamy całe rodziny na dużych i małych rowerach. Po rajdzie integracja przy ognisku i kawie. Członkowie stowarzyszenia przeprowadzą także mnóstwo konkursów zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Czytaj dalej »