Archiwum kategorii ‘FIBER’

Ferie z Fiberem w Nowogrodzie

poniedziałek, 12 Luty 2018

Po raz pierwszy Ośrodek Kultury zorganizował dla dzieci z gminy Nowogród Bobrzański „Zimowe półkolonie” z wieloma atrakcjami. Jedną z nich był konkurs sportowo-sprawnościowy „Ferie z Fiberem”, które stowarzyszenie FIBER przeprowadziło w poniedziałek 12 lutego.

Czytaj dalej »

Ruszyła runda rewanżowa w tenisie stołowym

poniedziałek, 12 Luty 2018

W sobotę 10 lutego rozpoczęła się runda rewanżowa 4 i 5 ligi. O ile drużyny z piątej ligi udanie rozpoczęły tę rundę to pierwszy zespół Fibera zaliczył kolejną porażkę. Tym razem nasi zawodnicy udali się do Nowej Soli na mecz z miejscową drużyną „Dziesiątka”.

Czytaj dalej »

Młodzi tenisiści też grają

poniedziałek, 29 Styczeń 2018

W miesiącu styczniu nasi młodzi tenisiści stołowi ze szkółki uczestniczyli w dwóch turniejach w Gorzowie oraz Drzonkowie.

Czytaj dalej »

Nowogrodzki Finał WOŚP 2018

czwartek, 18 Styczeń 2018

Stowarzyszenie Fiber jak już stało się tradycją na nowogrodzki finał WOŚP wystawiło dla wszystkich chętnych i żądnych emocji KOŁO FIBERA. Aby zadowolenie było jeszcze większe niezbędne było zaopatrzenia puli nagród w odpowiednie przedmioty i gadżety dla grających a to na szczęście się udało.

Czytaj dalej »

FIBER po raz czwarty dla WOŚP

czwartek, 11 Styczeń 2018

Był już Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego, na którym  7 stycznia  w hali widowiskowo-sportowej graliśmy na rzecz WOŚP.
Po raz czwarty będzie można także zakręcić KOŁEM FIBERA podczas nowogrodzkiego finału WOŚP, który odbędzie się 14 stycznia w Ośrodku Kultury. Oczywiście każdy chętny będzie mógł do woli kręcić kołem za symboliczną opłatą.

Czytaj dalej »

Kronika Fibera po raz 12

czwartek, 11 Styczeń 2018

To już 12 wydanie Filmowej Kroniki Fibera, w której zobaczymy relacje z:
– Mikołajkowego Turnieju Tenisa Stołowego
– Gwiazdki z FIBEREM
– meczów IV i V ligi tenisa stołowego
– turnieju A klasy
– zajęć kreatywnych ” Sylwestrowa Kula Disco”
ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA

Czytaj dalej »

IV Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego – 7 stycznia 2018 r.

środa, 10 Styczeń 2018

Fotorelacja z turnieju

IV Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego, który odbył się 7 stycznia 2018 r był pierwszą imprezą sportową w Nowogrodzie Bobrzańskim . Ogółem w turnieju wystąpiło 66 zawodników i zawodniczek z południowej części naszego województwa  i reprezentowali takie miasta jak:

Czytaj dalej »

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

poniedziałek, 1 Styczeń 2018

Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego – zapowiedź

poniedziałek, 25 Grudzień 2017

Staje się już powoli tradycją, że stowarzyszenie FIBER organizuje w Nowogrodzie Bobrzańskim pierwszą imprezę sportową w roku. Jak zawsze będą emocje i jak zawsze grać będziemy też na rzecz WOŚP. Tym razem będzie to turniej o zasięgu ponad wojewódzkim, bowiem zaproszenie do udziału w turnieju przyjęli zawodnicy z ościennych województw. Szczegóły na plakacie. Rozpoczęcie gier godz. 10.00.

Czytaj dalej »

Super kula z Fiberem

poniedziałek, 25 Grudzień 2017

Uwaga dzieciaki !!!
Stowarzyszenie FIBER, stowarzyszenie POWER i Ośrodek Kultury ZAPRASZA !!!!
Już w ostatni piątek starego roku – 29 grudnia o godz. 12.00 w Ośrodku Kultury odbędą się zajęcia kreatywne tylko dla Was. Zbudować będzie można „Super Kule Disco” a także gadżety na WOŚP. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy w Ośrodku Kultury do 28 grudnia – tel: 68 3276 557

Czytaj dalej »