Archiwum kategorii ‘FIBER’

I WTK żaków – Drzonków 14.10.2017

czwartek, 19 Październik 2017

W Drzonkowie z udziałem prawie 40 zawodniczek i zawodników rozegrano I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny żaków w tenisie stołowym. W zawodach uczestniczyli najlepsi zawodnicy z całego województwa lubuskiego.

Czytaj dalej »

Weekendowo-tenisowo – zapowiedź

wtorek, 17 Październik 2017

W ten weekend w Nowogrodzie odbędą się dwa  turnieje i dwa mecze tenisa stołowego. W sobotnie przedpołudnie młodzi sympatycy tenisa stołowego rozegrają swoje mistrzostwa o miano najlepszego i najlepszej w w kategorii juniorów.

Czytaj dalej »

IV kolejka ligowa tenisa stołowego

wtorek, 17 Październik 2017

W IV kolejce nasze dwie drużyny rozegrały mecze w Nowogrodzie. W IV kolejce nasza pierwsza drużyna ponownie musiała uznać wyższość rywali tym razem ulegając 4:10 Prusowi Żary. Fiber II wystąpił w roli „gościa”, bowiem zespół z Krosna Odrzańskiego miał zajętą salę.

Czytaj dalej »

AFLATONIKI NA START

wtorek, 17 Październik 2017

„Aflatoniki na start” to program realizowany przez grupę nieformalną, która realizuje to zadanie pod patronatem stowarzyszenia FIBER. Super zabawa połączona z edukacją na pewno przyniesie wymierne efekty wśród dzieci , które uczestniczą w tych zajęciach.

Czytaj dalej »

„Rowerem z Fiberem” po byłej fabryce amunicji

niedziela, 8 Październik 2017

Mocno zachmurzone niebo i padający z niego rzęsisty deszcz w niedzielny poranek 8 października spowodował, że wielu zapisanych na rajd rowerowy zwątpiło czy impreza w ogóle dojdzie do skutku. Takich wątpliwości, jak zwykle zresztą, nie miał prezes stowarzyszenia Roman Mączkowski.

Czytaj dalej »

III kolejka ligowa tenisa stołowego

niedziela, 8 Październik 2017

W piątek 6 października Fiber II Nowogród Bobrzański uległ na wyjeździe zespołowi UKTS Olimpia Lubsko 8:10 natomiast w sobotnie popołudnie na hali widowiskowo-sportowej Fiber II na IV ligowym froncie przegrał z drużyną UKS Teja  Łęknica 4:10 a trzecia drużyna Fibera pokonała w V lidze zespół Czarnych Żagań 11:7.

Czytaj dalej »

Piknik z Latawcem – 7. 10.2017 r.

niedziela, 8 Październik 2017

 

Dokładnie tak jak zaplanowano, 7 października 2017 r. odbył Piknik z Latawcem organizowany przez Stowarzyszenie Fiber.  Święto latawca w Nowogrodzie było współfinansowane ze środków Województwa Lubuskiego a odbyło w ramach projektu Lubuskie Inicjatywy Młodzieżowe – Budżet Inicjatyw Obywatelskich a realizowany przez Zrzeszenie Lubuskich Organizacji Pozarządowych.

Czytaj dalej »

I turniej MLTS – Drzonków 30.09.2017 r.

środa, 4 Październik 2017

W Drzonkowie (30.09.2017) rozegrano I Turniej Międzyszkolnej Ligi Tenisa Stołowego 2017/2018. Na 18 stołach w hali Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie rywalizowali zawodnicy, reprezentujących szkoły z terenu Zielonej Góry i okolic.

Czytaj dalej »

Rowerem z Fiberem po DAG Christianstadt

wtorek, 3 Październik 2017

„Rowerem z Fiberem” tym razem będzie jeździć po byłej fabryce amunicji DAG Christianstadt. O aspekt historyczny zatroszczy się przewodnik. Zapisy do piątku 6 października tylko telefonicznie ( nie SMS). Ograniczona ilość miejsc. Za udział w rajdzie obowiązywać będzie symboliczna opłata na przewodnika. Szczegóły na plakacie.

Czytaj dalej »

Nordic Walking w Nowogrodzie

wtorek, 3 Październik 2017

W niedzielne popołudnie odbył się ostatni marsz w tym roku z kijkami i instruktorem Nordic Walking. Szczegóły niebawem.